Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Хеи_к Женска Еднобојна Лабава Еластична Лента Украсете Џебни Панталони За Слободно Време

Хеи_к Женска Еднобојна Лабава Еластична Лента Украсете Џебни Панталони За Слободно Време

DEN 1.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Женска Еднобојна Лабава Еластична Лента Украсете Џеб Слободно Време Панталоникарактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Многу кул за носење,. 4.Одлично За Забава, Секојдневен, Спорт, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 5.It изработена е од висококвалитетни материјали,ткаенината е многу удобна ,доволно издржлива за вашето секојдневно носење. Информации за производот : Сезона : Цела Сезона Пол : Женски Материјал : Полиестер Повод : Секојдневен Стил : Секојдневна Должина : Редовно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1xwomenени Панталони Големина На Панталони chart : Size Waist Hip Length S61cm/24.02"103cm/40.55"100cm/39.37"M66cm/25.98"108cm/42.52"101cm/39.76"L71cm/27.95"113cm/44.49"102cm/40.16"XL76cm/29.92"118cm/46.46"103cm/40.55"XXL81cm/31.89"123cm/48.43"104cm/40.94"XXXL86cm/33.86"128cm/50.39"105cm/41.34"XXXXL91cm/35.83"133cm/52.36"106cm/41.73"XXXXXL96cm/37.80"138cm/54.33"107cm/42.13" панталоните се направени од полиестер и спандекс. Мазниот и растеглив материјал одржува удобно искуство при носење. ●Еластичниот појас и прилагодливата внатрешна врвка за влечење нудат прилагодено вклопување на различни луѓе. ●Страничните длабоки џебови и задниот џеб се дизајнирани со патент за да обезбедат безбедни телефони, картички при движење. +Заострените нозе на панталоните и еластичните манжетни на глуждот ја одржуваат должината погодна за вежбање. #Овие машки панталони се совршени за теретана, фудбал, трчање, џогирање, тренинг, атлетика, патека, тренинг и други спортови.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.