Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Ѕвезда И Лента Вратоврска Американски Национален Ден Врски Мода Печатење Вратоврска Фото Реквизити За Денот На Независноста

Ѕвезда И Лента Вратоврска Американски Национален Ден Врски Мода Печатење Вратоврска Фото Реквизити За Денот На Независноста

DEN 223.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка се продава По Извор Од Пазарот На Џојбај.Описr. r. дали барате фенси додатоци за костими за Облекување поставени за Денот на Вашата Независност? Тоа не е проблем со оваа вратоврска за печатење. Овој сет е дизајниран со ѕвезда на национално знаме за персонализирана декорација. Со печатени украсени и изработени од материјал, навистина е одлична декорација за додавање фестивалска атмосфера. Правилната големина ја обезбедува неговата применливост за повеќето луѓе удобни за носење.R. r. Функцијаr. r. - Боја : како што е прикажано.р. - Материјал : Полиестер.Р. - Големина : 145х9х1цм.р. - погоден е за Вашиот Костим За Денот На Независноста, ве прави попривлечни на забава . р. - може да биде одличен подарок за вашиот хансбанд, љубовник, дечко итн. р. - ден на Независноста изглед, овие печатени вратоврски е со ѕвезда и лента модели за вашиот избор.р. - Стил празничен фустан достапен комплет за совршени селфи фотографии; лесно може да ве привлече со одличен дизајн, исто така ве прави пошармантни.р. - Светла боја создаде среќна атмосфера, направи секое место убаво и уникатно.р. - навистина може да помогне да се создадат посебни и незаборавни моменти за вас и вашите пријатели . Таа е погодна за Вашиот Костим За Денот На Независноста, ве прави попривлечни на забава. |Може да биде одличен подарок за вашиот хансбанд, љубовник, дечко итн. / Денот на независноста изглед, овие печатени вратоврски е со ѕвезда и лента модели за вашиот избор. |Стил празничен комплет за облекување за совршени селфи фотографии; лесно може да ве привлече со одличен дизајн, исто така ве прави пошармантни. |Светла боја создадете среќна атмосфера, направете го секое место убаво и уникатно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.