Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Должина На Чај Линиски Фустан За Жени Дозвола Солидна Плажа Квадратен Врат Сарафан Девојки Завој Страна Сплит Елегантен Гроздобер Одмор Без Ракави Бохо Лето Розов

Должина На Чај Линиски Фустан За Жени Дозвола Солидна Плажа Квадратен Врат Сарафан Девојки Завој Страна Сплит Елегантен Гроздобер

DEN 367.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

- Дизајнот без ракави го прави идеален за топли летни денови, а кројот до колена го одржува фустанот воздушен и лесен.17" Ракав : 25см/9. тоа ги нагласува вашите облини додека сеуште обезбедувате максимална удобност. совршен за оние жешки летни денови, а дизајнот без ракави ве одржува ладни и удобни. лесно облечени нагоре или надолу, убаво спарени со обетки и потпетици за ноќно излегување или сандали за пообичен дневен изглед. деколте со стилски дизајн на отсекување дава совршена рамнотежа на елеганција и сексипилност. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 80-100см/31. Не пропуштајте го овој задолжителен додаток во вашата летна гардероба!Услови за пребарување : женски летен фустан,.87" Големина : XL Големина. на софистицираност, без разлика дали сте надвор од градот или уживате во викенд одмор. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 85-105см/33. Карактеристики на производот : - Ласкава силуета со удобна ткаенина што дише, направена за совршено вклопување секој пат.28" Ракав : 27.28" Големина : Л Големина. - Азија Големина Забелешка Внимание : азиската големина е околу една/две големини помали од големината НА САД. Нега На Облека : Миење Раце / Миење Машини Со Ниска Температура, Не Избелувајте, Избегнувајте Изложување, Виси На Суво.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.