Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Apple iPad MINI 64GB БЕЛО И Сребро КОРИСТЕНО Б

Apple iPad MINI 64GB БЕЛО И Сребро КОРИСТЕНО Б

DEN 2943.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Предметот има светло до умерено гребење на телото и екранот што е видлив од неколку инчи подалеку. Куќиште и заштитник на екранот може да ги сокријат повеќето недостатоци. 90-Дневна Гаранција. Овој уред е тестиран За Клучни Функции и Е R2 Подготвен За Повторна Употреба. Вклучува Кабел За Полнење И Адаптер APPLE i Pad Mini 1 64 GB Бело И Сребро (Wi Fi) КОРИСТЕНИ Б.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.