Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Мијаилима Мини Фустани За Жени Модни Жени Секојдневен Чиста Боја Врзете О-Вратот Долг Ракав Фустан

Мијаилима Мини Фустани За Жени Модни Жени Секојдневен Чиста Боја Врзете О-Вратот Долг Ракав Фустан

DEN 2.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Големина : С Биста : 86см/33,86" Половината : 60-70см/23,62-27,56 "Должина На Ракавот : 54см/21,26 " Должина На Здолниште : 86см/33,86". Големина : М Биста : 92см/36.22 "Половината : 64-74см/25.20-29.13" Должина На Ракавот : 55см/21.65 "Должина На Здолниште : 87см/34.25". Големина : Л Биста : 96см/37.80" Половината : 68-78см/26.77-30.71 "Должина На Ракавот : 56см/22.05 " Должина На Здолниште : 88см/34.65". Големина : XL Биста : 100cm/39.37" Половината : 72-82cm/28.35-32.28 "Должина На Ракавот : 57cm/22.44 " Должина На Здолниште : 89cm/35.04". Големина : XXL Биста : 104cm/40.94" Половината : 76-86cm/29.92-33.86 "Должина На Ракавот : 58cm/22.83 " Должина На Здолниште : 90cm/35.43". Модни Жени Секојдневен Чиста Боја Се Врзуваат О-Вратот Долги Ракави Облека Специфични : Моден дизајн, 100% Сосема Нов, висок квалитет! Сезона : Зимски Пол : Женски Повод : Дневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст Стил : Секојдневна Должина : Редовно Вклопување : Одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија Карактеристики : Свилена Ткаенина : 90% Памук и 10% Спандекс. Мека и удобна за вашата кожа во зимскиот ден Миење Раце Само Карактеристики : Дизајнот на ракавот на реакторот ве одржува во модниот тренд. овозможувајќи ви да станете во фокусот на толпата и да добиете Многу комплименти Прилики : Совршен За секојдневниот живот, секојдневен, работа, датум, забава, опашка или други активности кон крајот на пролетта,зимата И раната есенска Биста : (И)32,5-34,5 инчи, (М)34,5-36,5 инчи, (Л)36,5-38,5 инчи, (XL)40-42 инчи, (2 XL)43-45 инчи. Повеќе информации за големината ве молиме погледнете ја табелата со големини во описот на производот вовед за перење : препорачано миење Раце, избегнувајте употреба на белило, не мијте со топла вода И закачете се на суво Пакување Вклучуваат : што добивате : 1 € Женски Фустан Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Стилски И Мода Ве Прават Попривлечни. Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Ја Купите. Материјал : Лесен, Удобен И Еластичен; Рачно Миење Во Ладна Вода Висат Сува. Достапно Од Залиха, Брза Испорака. Одлично За Забава, Дневно, Плажа, Сигурен Сум Дека Ќе Ви Се Допадне!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.