Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Лесна улица Бека Мулс

Лесна улица Бека Мулс

DEN 0.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Мулс влегува во центарот на вниманието оваа сезона и Бека на Лесна улица е совршен стил за да се лизне и да оди. Одликувајќи се со свиткана јака, акцентирана со столпчиња и шиење на кабел. Супер флексибилна надворешна плоча и иновативна лесна мандат за движење обезбедуваат оптимална удобност. Подготвена влошка. Акцент на нокти. Лесен бран на улица удобност.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.