Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Домашна суштина мермерна фолија врежана фото албум, секој

Домашна суштина мермерна фолија врежана фото албум, секој

DEN 1.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Hom Essence Marble Inspented Photo Album ви овозможува да ги негувате вашите спомени во стил. Карактеристики на фотографии со безбедни џебни фотографии што држат фотографии од 4 "x 6 " (прикажани две хоризонтални страни на страница) или 5 "x 7 " фотографии (прикажани 1 на страница вертикална). Карактеристики на џебни страници за лесно складирање, меморандум за да ги документираат вашите спомени, висококвалитетна убава печатена хартија со ембосови од златна фолија и класично врзување на книги што дава чувство на библиотека. Севкупните димензии се 9,5 "(w) x 8.75 " (H) x 1.625 "(г). Од специјални настани до одмори и семејни фотографии, овој прекрасен класичен, безбеден албум ви овозможува да ги заштитите вашите најнегувани моменти со години до години до години до години до години Дојди. Тоа е совршен подарок за родендени, празници, наставници и многу повеќе. Хом Есенс мермер фолија со вкоренет фото албум.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.