Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Gloria vanderbilt ampantsенска Аманда Капри

Gloria vanderbilt ampantsенска Аманда Капри

DEN 303.20
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Секој ден е модна ревија и светот е ваша писта со овие мора да има стилови од иконата Глорија Вандербилт, исклучителна квалитетна ткаенина никогаш не излегува од високо пораст. Заштитена нога. 5 џеб. 21 "inseam.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.