Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Денвер Бронкос - постер за wallидови на крајната зона, 14.725 22.375

Денвер Бронкос - постер за wallидови на крајната зона, 14.725 22.375

DEN 768.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Овој тренд меѓународен НФЛ Денвер Бронкос - Постер за endид на крајната зона 17 е дизајниран со високо квалитетни, повеќебојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно обесете го овој врамен постер со приложената закачалка за пилања за да украсите која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Trends International NFL Denver Broncos - Постери за wallидови на крајната зона 17 : Постерите за врамени трендови имаат премиум сатен -финиш што обезбедува динамични бои без рефлексивен сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во најразлични бои за да се надополни секој декор. Лесна и лесна за висина конструкција создава брза инсталација користејќи ја приложената закачалка за пила. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 14.725 "x 22.375", со рамка : 16,5 "x 24,25" x .75 ".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.