Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Без граници женското парче за положување на боја

Без граници женското парче за положување на боја

DEN 399.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Додадете ја оваа боја на ангелски ракав, боја Кимоно без граници на фармерки и мета за шик и ставете заедно изглед на Бохо. Тоа е само лето подготвено парче за положување што го баравте. Врза за половината Кимоно, печатење во боја, ракав за ангел, 100% полиестер Јориу шифон, 70 GSM.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.