Raybestos H Комплет За Прилагодување На Чевли За Сопирачки со Тапани од Професионално Одделение одговара изберете: 1987-ДОЏ ДАКОТА, ПЛИМУТ САТЕЛИТ

Raybestos H Комплет За Прилагодување На Чевли За Сопирачки со Тапани од Професионално Одделение одговара изберете: 1987-ДОЏ

DEN 3.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Рејбестос произведува хардвер за сопирачки со исто внимание на вклопувањето и квалитетот како И Оригиналните производители на Опрема, што значи подобро вклопување и квалитетен дел за вашиот автомобил. Комплет За Поправка На Самоприлагодувач на Сопирачките На барабанот Одговара : 1987-2002 ДОЏ ДАКОТА 1969 ПЛИМУТ САТЕЛИТ 1970-1974 ДОЏ ЧЕЛИНЏЕР 1969-1976 ПЛИМУТ ХРАБАР 1969-1974 ПЛИМУТ БАРАКУДА 1969-1973,1975-1978 ДОЏ ПОЛНАЧ 1969-1976 Доџ Дарт 1977 доџ максиван 1970-1974 ПЛИМУТ САТЕЛИТ 1970-1983 ДОЏ Д-СЕРИЈА 1976-1980 ПЛИМУТ ВОЛАРЕ 1970-1976 ДОЏ КОРОНЕТ 1971.1974-1980 ДОЏ ВАН 1975-1978 ПЛИМУТ ФЈУРИ 1976-1980 Доџ Аспен 1979-1983 доџ В-СЕРИЈА 1977-1978 ДОЏ МОНАКО 1977-1989 ДОЏ ДИПЛОМАТ 1984-1989 КРАЈСЛЕР ПЕТТА АВЕНИЈА 1979-1981 КРАЈСЛЕР ЊУПОРТ 1980-1989 ПЛИМУТ ГРАН ФЈУРИ 1979-1984 ДОЏ рамчаргер 1977-1985 Крајслер лебарон 1975-1983 КРАЈСЛЕР КОРДОБА 1970.1972-1975 ДОЏ СПОРТИСТ И ПОВЕЌЕ-ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.