Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Термичко шише со капак во мат црно

Термичко шише со капак во мат црно

DEN 319.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Овој голем 38oz. Термичкото шише од WAO е совршена големина за долги денови или мали патувања. Конструиран со внатрешен wallид од 18/8 не'рѓосувачки челик, ова шише е издржливо и ќе трае долгорочно, додека исто така е лесен. Се одликува со вакуумска изолација со двојна wallид за да ја одржите температурата на вашите пијалоци доследна. Ова шише може да се одржи ладно до 12 часа и топли пијалоци до 6 часа. Капакот за пресврт со рачката го олеснува носењето со вас каде и да одите. Димензии наITEM : 4,60 "x 2,70 " x 11,00 "Тежина на артикалот : 1,10 bs Боја : мат црнаконструкција : 18/8 не'рѓосувачки челик Внатрешен wallиден wallиден вакуум на wallидот Изолирани количини ладно до 12 часови се загреваат до 6 часа38oz (1,12 L) мерења на капацитет : 11in висина, дијаметар од 2,7 инчи, должина од 4,6in, капацитет од 18oz, тежина од 1,10lb.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.