Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Собрание на решетки компатибилно со 2015 година- Nissan Versa Chrome Shell со обоена црна инсерт CAPA овластена

Собрание на решетки компатибилно со 2015 година- Nissan Versa Chrome Shell со обоена црна инсерт CAPA овластена

DEN 0.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Специфичноста на производот Продадена : Продадена индивидуално Type : Grille Color/Finish : Chrome Shell со насликана црна insertmaterial : Plastic Certification : CAPA сертифицирани броеви OE Број : 623109 KM0 D, 623109 KM0 AREPLACES PARTSLINK BUELDSLINK Број на линк : NI1200261 CINTERCHANGE Дел : 623109 KM0 D Arranty : 1-годишна неограничена гаранција за гарантирање на миризбата Предниот крај на вашето возило станете поглед по судир? Ако барате фабрика, погледнете во голема вредност, изберете собрание на решетки за следната работа за поправка. Собранијата на решетките доаѓаат во најразлични врвни завршувања и нудат лесна инсталација со нивно совршено вклопување - сите по цена што е далеку помалку од оригиналната опрема. Феации и придобивки : Лесно се инсталира како директна замена за вашето оригинално склопување на решетки. Дупки за предните светла, итн., Каде што е применливо. Изработени за фабрички спецификации за инсталација без проблеми, загарантирано.Премиум изглед, траен заштитен пат во различни квалитетни завршувања, вклучително и елегантен хром, текстурирана црна, обоена или подготвена/боја-на -Мач (во зависност од апликацијата). Веќе да се врати стилот и заштитата на предниот крај на вашето возило. Процесот на производство ги задржува трошоците и квалитетни високи. Една година Неограничена гаранција за километража Секое собрание на решетки доаѓа со едногодишна неограничена гаранција за километража за мир на умот. Сертифициран CAPA произведен од компоненти со највисок квалитет, ова е вашата најдобра опција и ефтини за вашите потреби за обнова, поправка и одржување - производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стариот фабрички дел. Мемболот не е вклучен.compabtiate со следниве возила : Nissan2015-2019 Верса го заменува бројот на ОЕ : 623109 KM0 D, 623109 KM0 A. Заменува број на делови : NI1200261 C. Број на размена на дел : 623109 KM0 D, 623109 KM0 A, NI1200261. Се вклопува во Изберете : 2015-2019 Nissan Versa и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.