Болдвин ПА2949-Фн Филтер За Воздух

Болдвин ПА2949-Фн Филтер За Воздух

DEN 2.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Филтер За воздух Елемент Од baldwin филтри®. Чистиот воздух е од витално значење за максимизирање на перформансите и долговечноста на вашиот мотор. Чувајте ја нечистотијата и загадувачот на моторот без БОЛДВИН ПА2333. Болдвин, лидер во индустријата од 1936 година, носи целосна линија На Тешки Филтри за Воздух и Елементи за да ги задоволи вашите потреби за довод на воздух. Овој првокласен производ од Американско производство е победнички избор за тркачи со настапи. Изработена со изработка и високотехнолошка машинерија од високо квалификувани инженери, ја прескокнува конкуренцијата. Производот обезбедува извонредна работа и обезбедува апсолутна сигурност. Одликувајќи се со испробаниот и вистински дизајн, тој гарантира да обезбеди услуга без проблеми за една година во и година надвор. Болдвин ПА2949-Фн Филтер За Воздух.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.