Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Божиќни џемпери во „Војна на Starвездите“ и сет на џогер, 2 парчиња, големини 4-10

Божиќни џемпери во „Војна на Starвездите“ и сет на џогер, 2 парчиња, големини 4-10

DEN 3.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Galaxy честитки! Чувствувајте се на оваа празнична сезона со овој прекрасен Војна на Starвездите, мандалорискиот сет на облека со 2 парчиња, во кој се наоѓа детето бебе Јода, Грогу. Комплетирајте со пријатна џемпер на екипажот и совпаѓање џогери, овој удобен сет е совршен за лов, играње и сè што е помеѓу. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 џемпер и 1 пар панталони. Врвни карактеристики : стил на пуловер; екипаж; долги ракави; Графички принт од предната страна. Карактеристики на џогерс : стилизирање на влечење со еластична лента за половината за додадени; графички принт на нога; ребрести манжетни. © Lucasfilms Ltd., сите права се задржани. Војна на Starвездите Мандалориското бебе Јода празничен џемпер и џогери за момчиња.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.