Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Мармонт Хил Детективски пикап Сликарство печатење на завиткано платно

Мармонт Хил Детективски пикап Сликарство печатење на завиткано платно

DEN 0.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Ова печатење на „Детективска пука“ на завиткано платно е печатење на ликовно платно од колективот на уметноста на Мармонт Хил. Мармонт Хил е колектив на уметници - предводен од Парвез Таџ кој делува како креативен директор. Заедно создаваме оригинални уметнички дела кои се отпечатени на најразлични материјали како што се алуминиум, платно, огледало и обновено дрво. Колективот е инспириран од луѓе, места и работи. Секое парче со ограничено издание е рачно изработено со loveубов и грижа. Сликарство за сликање на Мармонт Хил „Детективска пука“ на завиткано платно : ликовно платно печатење од уметничкиот колектив Мармонт Хил. Професионално се протегаше рака. Галерија завиткана во одржливо, невородно дрво. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.