Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Оз природно сирење-тресење маснотии моцарела торбичка секоја од нив

Оз природно сирење-тресење маснотии моцарела торбичка секоја од нив

DEN 2.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Kraft без маснотии моцарела рендано природно сирење, 7 мл торбичка без маснотии моцарела рендано природно сирење, без масното моцарела, уништено природно сирење направено со врвен квалитетен пастеризирано обезмастено млеко, носи класичен вкус и крем за секој залак на залак со низок холестерол. Апсолутно вкусното и ситно рендан сирење ги надополнува вашите рецепти. И децата и возрасните сакаат да додадат вулгарна добрина во времето за грицкање. Силно зачувување што јаде здраво не е толку тешко, луѓето со хранливи цели ретко се чувствуваат да вкусат нешто толку вкусно без да соберат многу калории! Додадете ја оваа солени добрина на вашите закуски и уживајте во кремаста текстура и вкусен вкус на моцарела без маснотии, уништено природно сирење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.