Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Распоред Лаптоп Серпентина Бележник Англиски Печатење Планер Бележник Дневен Планер Книга

Распоред Лаптоп Серпентина Бележник Англиски Печатење Планер Бележник Дневен Планер Книга

DEN 479.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Опис. Оваа тетратка е произведена со висококвалитетен хартиен материјал, практичен и издржлив за долгорочна употреба. Може да се примени како дневници, тетратки и бележници за да се отстранат важните белешки и идеи. Погоден за дома, училиште, канцеларија, патување итн. Карактеристики. - Боја : Како Што Е Прикажано. - Материјал : СТП, Хартија. - Големина : 19, 20Х13, 80Х1, 50см;/7, 55Х5, 42Х0, 59ин;. - Хартиениот материјал на производот е подобар, што го прави побезбеден и поиздржлив за долготрајна употреба. - Дизајнот на изгледот на производот е едноставен и дарежлив, но практично е да го користат учениците. - Едноставниот, но модерен дизајн на изглед им обезбедува популарност и издржливост кај луѓето. - Ви помага да ја планирате, организирате, приоритизирате и персонализирате работата, многу удобна и практична. - Погоден за многу луѓе кои користат, како што се персонал, студенти, предава, канцелариски персонал. Хартиениот материјал на производот е подобар, што го прави побезбеден и поиздржлив за долготрајна употреба. Дизајнот на изгледот на производот е едноставен и дарежлив, но практично е да го користат учениците. Едноставниот, но модерен дизајн на изглед им обезбедува популарност и издржливост кај луѓето. Ви помага да ја планирате, организирате, приоритизирате и персонализирате работата, многу удобна и практична. Погоден за многу луѓе кои користат, како што се персонал, студенти, предава, канцелариски персонал.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.