Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Имитан Снежни Чизми Жени Зимски Чизми До Глужд Дами Топли Чизми Задебелување Чевли Патент Рамни Патики Чизми На Отворено

Имитан Снежни Чизми Жени Зимски Чизми До Глужд Дами Топли Чизми Задебелување Чевли Патент Рамни Патики Чизми На Отворено

DEN 1.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Опис : . Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Боја : Црна, Кафеава, Црвена (Опционално). Големина : 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Горен Материјал : Водоотпорна Крпа Од Церада. Надворешен Материјал : Полиуретан. Материјал За Поставата : Крзно. Тип На Пета : Рамен. Прицврстување : Патент. Тип На Прст : Кружен Прст. Висина На Цевката : Среден Врв. Единствен Занает : Инјектирање Обликувани Чевли. Сезона : Зима. Тип На Шема : Еднобојна, Патент, Обложена Со Крзно, Водоотпорна, Против Лизгање. Содржина На Пакетот : . 1 Пар Чизми (други Додатоци не се вклучени). Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) fasion Бренд : Модна патика Со топол дизајн на крзно,не само што може да ги загрее нозете во замрзнување на зимата,туку и без губење на модата. ● Материјал и Квалитет : чизмите за снег се водоотпорни горни, гумени ѓонови и целосно крзнени облоги,соодветни за зима и на отворено. Погоден за Повеќе Прилики : внатрешни и надворешни активности во студена зима, Секојдневно пешачење, Забава..чувајте го вашиот поглед енергичен во студените денови. Супер Топло : чевлите се направени од термички материјали, ги загреваат стапалата и се одржуваат доволно топли за да се носат во студена зима. ● Одличен Фестивалски Подарок : овие топли патики прават одличен подарок за него или неа! Само За Божиќ, Денот На Благодарноста, Нова Година, Денот на Вљубените !.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.