Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Фрог Тогс Женска Ексул Јакна, Црна

Фрог Тогс Женска Ексул Јакна, Црна

DEN 1279.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Ова трислојно, висококвалитетно руно отпорно на вода и ветер обезбедува одлична изолација од студеното време. Јакните стилски крој го прават совршен во секојдневно или деловно секојдневно опкружување или како изолационен слој под вашата дождовница или лулка кога го следите вашето омилено хоби на отворено. Фрог Тогс Женска Ексул Јакна, Црна : 3 слоја. Отпорен на вода и ветер. Стилски крој. Достапно во различни големини.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.