Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Носталгичен Магацин Cplcfr Кристал Замрзнат 3 Центар До Центар Чаша Кабинетот Повлече-Никел

Носталгичен Магацин Cplcfr Кристал Замрзнат 3 Центар До Центар Чаша Кабинетот Повлече-Никел

DEN 79.68
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Карактеристики : висококвалитетната завршница го одржува својот изглед со текот на времето изработена од месинг за долготрајна издржливост координати со Кристално Матирана Колекцијапроизводителот нуди 5-годишна гаранција спецификации : Должина : 3-5/8"Ширина : 1-9/16"Центар До Центар : 3"Проекција : 1-3/16"Материјал : Месинг и Кристално Носталгично Складиште CPLCFR. Кристално Матирана Колекција.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.