Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Хомерутс фт. Круг Виножито Апстрактни Стријации Област Килим

Хомерутс фт. Круг Виножито Апстрактни Стријации Област Килим

DEN 1009.28
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

5 стапки. Круг Виножито Апстрактни Стрии Област Килим Home Roots нуди широк спектар на избори, во десетици илјади и расте, во мебел, осветлување и дома декор производи по исклучително конкурентни цени. Харизматичното спојување на живописни нијанси во Овој Кружен Разнобоен Тепих Од Областа На Апстрактни Ленти Со Виножито ќе постави чуден сјај на вашиот современ простор за живеење. Наликувајќи на импасто слика со својата богата и живописна палета на бои, овој килим содржи апстрактни ленти во привлечна мешавина од злато од шафран, фуксија и сина паун за да создаде визуелно блескав ефект. Овој килим е направен Во Турција со 100% полипропиленски материјал кој не само што е отпорен на дамки и лесен за чистење, туку е и доволно издржлив за да се спротивстави на областите со среден сообраќај на стапалата. Напредната конструкција на разбој за напојување ја додава нејзината мазна текстура на површината, што го прави идеално парче за вашата спална соба, простор за живеење или простор за седење. Истакнувајќи мешавина од ладни и топли тонови, овој кружен тепих ќе биде одличен практичен акцент на подот за да додадете чувство на топлина и живост во вашиот простор. 5'3". Спецификации боја : Виножито : Современ Облик : Тркалезен Материјал : Полипропиленеза : 5 'Земја На Потекло : Турција Димензија : 1" H x 63 "W x 63" Тежина : 8 фунти-SKU : OCNTR51262 Homeroots Домашен Декор 5 ' Круг Виножито Апстрактни Стрии Област Килим.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.