Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Earга Костими За Капење За Жени Женски Костими За Капење Завој Цврст Дводелен Костим За Капење Бикини Облека За Пливање На Плажа

Earга Костими За Капење За Жени Женски Костими За Капење Завој Цврст Дводелен Костим За Капење Бикини Облека За Пливање На Плажа

DEN 319.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 76-86см/29,92-33,86" Половината : 60см/23,62" Колк : 96см/37,80" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 80-90см/31,50-35,43" Половината : 64см/25,20" Колк : 100см/39.37" ГОЛЕМИНА : Л САД : 8 велика Британија : 12 еу : 38 биста : 84-94см/33.07-37.01" половината : 68см/26.77" колк : 104см/40.94" ГОЛЕМИНА : XL сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 88-98см/34.65-38.58" половината : 72см/28.35" колк : 108см/42.52" женски завој за костими за капење цврст дводелен костим за капење бикини облека за пливање ве молиме проверете ја Табелата со големини Пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1. Изработен од мека висококвалитетна ткаенина за брзо сушење, удобен е и издржлив. 2. Прилагодливи ремени за шпагети и поместен градник за склекови, обезбедуваат максимална поддршка. 3. Традиционалниот триаголен крој, помалата покриеност, ја покажува вашата силуета. Високо исечена нога, прави вашите нозе да изгледаат подолги. 4. Светла боја и печатење со боја на вратоврска прават атрактивен и зачудувачки изглед, ве прават заводливи меѓу толпата. 5. Рачно Миење и Закачување Суво. Препорачуваме Со Ладна Вода. Не Користете белило. Информации за производот : Пол : Жени Сезона : летен тип на Костим за Капење : Дводелен Материјал За Костим За пливање : Големина На Полиестер : тип НА Шема С-ХЛ : Цврст Стил : Секси Пригода : одмор На Плажа, облека за плажа, базен, забава во базен, СПА ЦЕНТАР, нуркање, нуркање, сурфање, хаваи, меден месец итн Пакет вклучуваат : 1сет костим за капење (содржи градите рампа) ЗАБЕЛЕШКА : 1. Големината може да биде 1-2см/1 инчен неточност поради мерење на рацете. 2. Вистинската боја може малку да варира од сликата поради светлосните ефекти и поставките за следење, ви благодариме за вашето разбирање! облека за плажа за жени костим за Капење притисни до висок половината бикини сурфање носат. костим за капење жените контрола на стомакот. Уникатен стил плус големина едноделни костими за капење со здолниште ве прават поубави,модни,секси и елегантни. Совршен за тропски одмори, кукла, плажа Различни Поставки На Мониторот Значат Дека Боите Може Малку да се Разликуваат.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.