во. В во. H Градители Работ, Стандард Два Еднакви Панели, Покрена Панел Ролетни, Вклучува Појавување На Инсталација Шила, - Полноќ Зелена

во. В во. H Градители Работ, Стандард Два Еднакви Панели, Покрена Панел Ролетни, Вклучува Појавување На Инсталација Шила, -

DEN 0.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Смело дизајниран и достапен во широк спектар на бои, стандардниот покренат панел блендата е одличен избор за многу стилови на домови. Текстурата и прецизната конструкција обезбедуваат изглед на автентични подигнати двојни панели. Прилагодете ја бојата, должината и ширината за совршениот изглед што го посакувате за вашиот дом. Нашите ролетни се изработени од издржлив винил, еден од денешните најразновидни надворешни материјали. Тие се споредливо лесни, лесни за одржување и без оштетување на водата, искривување и лупење. Нашите винилни ролетни се достапни во целосен опсег на богати бои и ви носат години уживање. Ограничена доживотна гаранција на надворешни винилни ролетни. Винил Ролетни нема да попуштат или исчезнат. Најисплатливиот начин да додадете вредност во вашиот дом. Ролетни со прилагодена големина за да одговараат на вашите потреби за блендата. Најголем производител на винил бленда во нацијата. Лесна инсталација на блендата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.