Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Женска Кошула Блуза Обични Лабави Кошули Ракав Чипка Печатење V Врвови На Вратот Врвови За Печатење Маици Маици

Женска Кошула Блуза Обични Лабави Кошули Ракав Чипка Печатење V Врвови На Вратот Врвови За Печатење Маици Маици

DEN 351.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Големина : S Биста : 100cm/39.37" Рамо : 47cm/18.50" Ракав : 43cm/16.93" Должина : 68cm/26.77"Големина : M Биста : 106cm/41.73" Рамо : 48cm/18.90" Ракав : 44cm/17.32" Должина : 69cm/27.17"Големина : L Биста : 112см/44.09" рамо : 49см/19.29" ракав : 45см/17.72" должина : 70см/27.56"големина : xl биста : 120см/47.24" рамо : 50см/19.69" ракав : 46см/18.11" должина : 71см/27.95"големина : xxl биста : 128см/50,39" рамо : 51см/20,08" ракав : 47см/18,50" должина : 72см/28,35"големина : хххл Биста : 136см/53,54" рамо : 52см/20,47" ракав : 48см/18,90" должина : 73см/28,74"сезона : aut/Пролет/Зима/Лето : женска пригода : дневно е толку лесно да се Спари со фармерки, шорцеви или џегинг за стилски изглед оваа сезона!Женска Мода 3/4 Ракав Против Туники За Вратот Обични Врвови Погодни за лето,одмор, патување, секојдневен живот, забава, клуб каде и да добиете : 1xwomenени Врвови95% Полиестер,5% Спандекстебелина : Стандардно Како да се мие : Ладно Миење Раце,Висат Или Линиски Дристил : Секојдневно,Модно : одговара на големината на модниот предмет за одмор кој е погоден за секоја пригода,Пар тоа со Фармерки,Хеланки,Шорцеви,Слаби Фармерки,сите бои беа лесни за облекување up.An од суштинско значење за секоја мода жени или девојка. Ткаенината на овој врв е удобна, таа е потопла врз основа на убав изглед и не изгледа затнато. Производот претрпе строги процедури за производство, строго го контролира квалитетот и го споделува најдобриот квалитет на производот со нашите пријатели.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.