Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Ризи Дома Памук 106 x92 Сива Цврста Постелнина

Ризи Дома Памук 106 x92 Сива Цврста Постелнина

DEN 159.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Прекрасно сложената шема на шиење на памучниот шамбреј имитира ткаена шема на жакард, но се гради во целосна реверзибилност што Го прави Ентони размавта. Оваа машина за шиење овозможува шаблони што се збрчкаат и нема да бидат загрозени со абење и перење. Појавување шамс се поделени во задниот дел за леснотија на пополнување. Овој јорган е прекрасен што се користи како акцент, како врв на креветот или како прекумерно фрлање или прекривка. МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ. Издржлив за употреба во животниот стил. уникатен дизајн. Шамс не е вклучен. луксузно мека.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.