Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Genuiskids Костим За Капење Мама И Јас Бикини Сет Семејство Појавување Возбуда Ками Врвот + Печатени Шорцеви Тенок Фит Без Грб Костим За Капење За Одмор На Плажа

Genuiskids Костим За Капење Мама И Јас Бикини Сет Семејство Појавување Возбуда Ками Врвот + Печатени Шорцеви Тенок Фит Без Грб

DEN 319.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Мајка Ќерка Костими За Капење Поставува Блузи За Бикини Со Едно Рамо + Танга Со Висок Струк со Ремен. Табела со големини на мама : . Големина(см)ttttt tt t. s t Bust : t86, 36-88, 9пресврт : t66, 04-68, 58t Hip : t92, 71-95, 25. Мt Bust : t91, 44-93, 98пресврт : t71, 12-73, 66t Hip : t97, 79-100, 33. Lt Bust : t97, 79-101, 6пресврт : t77, 47-81, 28t Hip : t104, 14-107, 95. XLt Bust : t105. 41-109. 22пресврт : t85. 09-88. 9t Hip : t111. 76-115. 57. Големина (инч)tttt tt t. s t Bust : t34-35пресврт : t26-27t Hip : t36, 5-37, 5. Мt Bust : t36-37пресврт : t28-29t Hip : t38, 5-39, 5. Lt Bust : t38, 5-40пресврт : t30, 5-32t Hip : t41-42.5. XLt Bust : t41, 5-43пресврт : t33, 5-35t Hip : t44-45.5. Табела со големина на девојка : . Големина(см)ttt t. 104 Tsuggest Висина : t80-100t Age : t2-3 Години. 116 Tsuggest Висина : t102-110t Age : t4-5 Години. 128 Tsuggest Висина : t110-120t Age : t5-6 Години. 140 Tsuggest Висина : t120-130таг : t6-8 Години. 152 Tsuggest Висина : t131-145t Age : t8-10 Години. 164 Tsuggest Висина : t145-153t Age : t10-12 Години. Големина (инч)ttt t. 104t Suggest Висина : t31, 5-39, 37таг : t2-3 Години. 116 Tsuggest Висина : t40. 16-43. 31t Age : t4-5 Години. 128 Tsuggest Висина : t43. 31-47. 24t Age : t5-6 Години. 140 Tsuggest Висина : t47. 24-51. 18t Age : t6-8 Години. 152 Tsuggest Висина : t51, 57-57, 09t Age : t8-10 Години. 164 Tsuggest Висина : t57. 09-60. 24таге : t10-12 Години. Спецификација : . Материјал : Најлон. Шема : Еднобојна, Цветна, Лист. Пол : Жени/Девојче. Тип : Костими За Капење. Вклучен Пакет : . 1 х родител-дете костими за капење блузи + 1 х танга. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.(1 инч=2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од најлонски материјал, лесен, безбеден за кожата и лесен за миење. Не грижете се дека тоа ќе и наштети на кожата на вашата и вашата девојка. Дизајн : мајка ќерка лето 2 парчиња бикини комплети, еден рамо без ракави блузи без грб + висока половината танга со појас, еднобојна/цветни / лист печатење дизајн, многу модерен. Повод : Погоден За нуркање, рафтинг, тропски одмори, лето, пливање, забава на базен на плажа, воден парк, одморалишта и која било друга летна кул забава. Големина Забелешка : С, М, Л, XLmom, 2-3 Y, 4-5 Y, 5-6 Y, 6-8 Y, 8-10 Y, 10-12girl. Големината Е азија големина. Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да ја купите за да ја добиете облеката што одговара на вашата големина. Вклучен пакет : 1 х блузи за пливање родител-дете + 1 х танга. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.