Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Женски Дуксери Со Долг Ракав Со Долг Ракав Цврсто Џогирање Црни Полиестерски Дуксери За Жени Дозвола Под S10. 00

Женски Дуксери Со Долг Ракав Со Долг Ракав Цврсто Џогирање Црни Полиестерски Дуксери За Жени Дозвола Под S10. 00

DEN 255.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Женска Модна Блуза Со Кружен Врат Врвови Со Долги Ракави Шорцеви За Дуксери Секојдневен Костум Сетовикарактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневни комплети,Лабава,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн,Дуксер, пролетен секојдневен комплет .2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Специјалниот дизајн на Дуксер го прави посекси и попривлечен за носење. 4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За, Зима и Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Пролет, Лето,Пол : Женска Пригода : Дневен Материјал : 100% Полиестерстил : Секојдневен, Сексислав должина : Долги Ракави Како да се мие : Рачно Миење Ладно што добивате : 1 Жени Комплети Жени Модна Блуза Со Кружен Врат Блузи Со Долги Ракави Шорцеви За Дуксери Секојдневни Комплети Костуми. VKEKIEO Женски Дуксери V-Вратот Долг Ракав Цврст Џогирање Црна 100% Полиестер Дуксери За Жени Дозвола Под S10. 00. Дуксери За Мажи Жени Поштенски Машки Графички Тинејџерски Девојки Жени Симпатична Машка Мода И Дуксери Тинејџерски Женски Црн Кул Краток Ракав Прилагодено Дизајнирајте Свои Момчиња Што Одговараат На Парови Трендовски Пуловер Со Дизајни Аниме Преп. Преголема Улична Облека Двојка На Лесни Момчиња Бел Дизајнер Печатење Со Ѕвездени Букви Лабав Патент Тренингот Колеџ Големина На Екипажот На Екипажот Вратот Исечена Мама Одговара На Ноќта На Вештерките Од Падот На Рамената Плус Патенти Под 10 Големи Цртани Филмови Џебови С10. 44171. Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 116см/45.67 "Ракав : 54см/21.26" Горната Должина : 66см/25.98 "Половината : 68см/26.77" Должина : 36.5 См/14.37"Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 122см/48.03 "Ракав : 55см/21.65" Горна Должина : 68см/26.77 "Половината : 73см/28.74" Должина : 37.5 См/14.76"Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 128см/50.39" Ракав : 56см/22.05 "Горната Должина : 70см/27.56" Половината : 78см/30.71 "Должина : 38.5 См/15.16"Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 134см/52.76 "Ракав : 57см/22.44" Горната Должина : 72см/28.35" Половината : 83см/32.68 "Должина : 39.5 См/15.55"Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 140см/55.12 "Ракав : 58см/22.83" Горна Должина : 74см/29.13 "Половината : 88см/34.65" Должина : 40.5 см/15.94".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.