Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Чанта Со Голем Капацитет Торби За Рамо Ранец

Чанта Со Голем Капацитет Торби За Рамо Ранец

DEN 2.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : Женски гроздобер платнен ранец, преку прилагодливи ремени за рамо, може да се користи како торба за рамо, чанта, торбичка и ранец. Стилски Платнен Ранец : Изработен од висококвалитетен платнен материјал, дише, се пере и издржлив. Голем Капацитет : 35*32*12см уникатниот дизајн може удобно да ги држи вашиот лаптоп, i Pad, телефон, паричник, козметика, чадор и други работи. Едноставен Стил : секојдневниот ранец доаѓа во класичен дизајн, одговара на сите возрасти на жените за уживање, може да се користи за повеќенаменски, особено погоден за патување, училиште, работа, патување или друга секојдневна употреба. Услуга по продажбата : ние сме посветени на обезбедување на секој клиент со највисок стандард на услуги на клиентите и висококвалитетни производи, ако не сте задоволни со нашиот производ или услуга од која било причина, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас преку е-пошта. Пакет Листа : . 1xcanvas ранец. . Повеќенаменски : може да се користи како торба за рамо, чанта, чанта и ранец. Материјалот на платнената торба е надграден на висококвалитетно платно и кожа. Тоа е убава секојдневна торба и погодна за многу прилики. Може да се користи како чанта или ранец со двојно рамо во секоја пригода. Повеќе бои и дизајни. Можете да го изберете вашиот омилен начин да го носите според вашата волја.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.