Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Зодани Жени Мокасини Чипка Станови Фау Кожа Обични Чевли Возење Одење Чевли Работа Шупливи Круг Пети Светло Кафеава 4.5

Зодани Жени Мокасини Чипка Станови Фау Кожа Обични Чевли Возење Одење Чевли Работа Шупливи Круг Пети Светло Кафеава 4.5

DEN 332.80
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Станови, Рамни Чевли, Секојдневни Чевли, Мокасини, Рамни Прсти, Кожни Чевли Тип На Шема : Еднобојна, Шуплива Боја : светло-кафеава, темно кафеава (По Избор)Големина : САД 4.5, САД 5.5, САД 6.5, САД 7, САД 7.5 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Материјал За Ѓон Од Вештачка Кожа : Тип На Гумена Пета : Рамно Прицврстување : Тип На Чипка : Висина На Тркалезна Цевка : Ниска Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимски Прилики : Секојдневни, Дневни, Внатрешни, надворешни, празнични, работни карактеристики : 1. Широкиот кружен прст е ласкава форма која е едноставна и елегантна. Гумениот ѓон додава стабилност. 2. Лесен За Носење : женските удобни станови за чевли прифаќаат лизгање на дизајнот што ве тера да облечете и полетувате директно.3. Дизајн : облик На Кружен прст, шупливи детали и врвка. Гроздобер секојдневни чевли додаваат талент во вашата секојдневна гардероба.4. Кожни станови, секојдневни чевли, лесни за мактирање на секоја облека, ладни и удобни, секојдневни чевли направени за топло време.5. Згуснете мек ѓон, нелизгачки и отпорен на абење. Овие секојдневни чевли за жени се погодни во сите прилики, како што се канцеларија, забави, работа, шопинг, пешачење, возење, патување итн.Содржина на пакетот : 1 Пар Станови За Жени (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : стп кожа и нубук кожни шевови горен, издржлив и навистина карактеристичен, задебелен ѓон, флексибилен и удобен, стабилно одење. НАПРАВЕНИ ЗА УДОБНОСТ : становите имаат мазен материјал, мек, удобен и лесен за носење, неограничен, уживајте во забавата при одење. ЛЕСЕН ЗА НОСЕЊЕ : дизајнерските карактеристики вклучуваат удобно затворање на чипка, шуплив горен дел. Лизгањето и широкиот кружен прст ве прават лесни за носење или полетување. КЛАСИЧЕН СТИЛ : секојдневни чевли Со Врвки, станови, мокасини чевли за жени, можат да одговараат со различни видови панталони, секојдневен среден фустан, совршен за ажурирање на секоја облека што ја имате. ПРИЛИКИ : становите за жени се одлични за пешачење, возење, секојдневно облекување, на отворено, затворено, канцеларија, шопинг, работа итн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.