Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Божиќна Декорација Венец Божиќен Венец Свадба Декоративен Венец Венец Рамки

Божиќна Декорација Венец Божиќен Венец Свадба Декоративен Венец Венец Рамки

DEN 0.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Карактеристики : Големина рамките за венец се достапни во две големини, 8 инчи и 12 инчи, можете да изберете да ги купите според вашите потреби.Практичен производот содржи 10 рамки за венци, доволно за да ги задоволи вашите потреби, поекономични и издржливи.Фина изработка рамките на венецот се извонредни во изработката, а површината се третира со електростатско прскање, кое не бледне и е потрајно.Издржлив материјал рамките на венецот се изработени од висококвалитетно железо, не се лесни за ' рѓа, силни, отпорни на абење и издржливи и можат повторно да се користат.Опсег на примена рамките на венецот можат широко да се користат во ѕидови, домови, забави, свадби, церемонија итн. и се добар избор за украсување.Спецификации : Тип : метален венец рамкиквантност : 10 парчиња боја : Како што Е Прикажано Материјал : дијаметар на железна жица 2,3 мм/0,09 инчи големина на производот : 8 инчи/12 инчи Тежина : 8 инчи-560гр/ 19,75 оз12 инчи - 900 г/ 31,75 Озпакет : 10*Големина на метални венци. Рамките за венци се достапни во две големини, 8 инчи и 12 инчи, можете да изберете да ги купите според вашите потреби. Практично. Производот содржи 10 рамки за венци, доволно за да ги задоволи вашите потреби, поекономични и издржливи. Добра изработка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.