Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Силфкис Хидрогел Лепенка За Очи, Пакување од 12

Силфкис Хидрогел Лепенка За Очи, Пакување од 12

DEN 1.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Описилфкис Хидрогел Лепенка за Очи ја намалува појавата на брчки, темни кругови и подпухналост на очите. Навлажнува Под очите Идеален За Продолжување На Трепките Без Влакненца Навлажнува Под очите, Идеален За Продолжување На Трепките. Идеален за Продолжување На Трепките. Ја намалува појавата на брчки,темни кругови и подпухналост на очите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.