Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Јплзи Моден Суспендер Голем Фустан За Забави За Жени Лето Три Цвет Фустан Со Линија Нов Фустан Елегантни Церемонијални фустани за девојчиња церемонијален фустан ж

Јплзи Моден Суспендер Голем Фустан За Забави За Жени Лето Три Цвет Фустан Со Линија Нов Фустан Елегантни Церемонијални фустани

DEN 239.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Мода Суспендер Голем Замав Партија Фустан За Жени Лето Три Цвет А-линија Фустан Нов Фустан Елегантен. Материјал : скршена картичка. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 500гр. големина На Пакетот : 30х30х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.). Пакетот вклучува : 1 ПАРЧЕ Фустан Вечер Фустан Без Грб Жени Формална Шема За Облекување : . Големина : S Биста : 88cm/34.65" Половината : 72cm/28.35" : 98cm/38.58" Должина : 114cm/44.88"Големина : М Биста : 92cm/36.22" Половината : 76cm/29.92" : 102cm/40.16" Должина : 115cm/45.28"Големина : L Биста : 96cm/37.80" половината : 80cm/31.50" : 106cm/41.73" должина : 116cm/45.67"големина : xl биста : 100cm/39.37" половината : 84cm/33.07" : 110cm/43.31" должина : 117cm/46.06" дише и удобно : ткаенината Е Мека, Дише и пријателска за кожата. Тоа Нема Да Предизвика Никаква Иритација На Кожата, Така Што Ќе Можете Да Ја Носите Долго Време Без Да Се Чувствувате Затнато. Чипка Долг Ракав Фустан Плус Големина Монистра Фустани За Жени. Погоден За Забави : Забава, Свадба, Враќање Дома, Дневно, Клуб, Плажа, Улици, Патување, Работа, Канцеларија, Бизнис, Секојдневен Итн. Наредени Фустан Сатенски Фустани Ретро. Типот На Моделот Е Цврст.Декорацијата Е Возбудува.Типот На Затворање Е Пуловер.Нашиот Производ Припаѓа На Ремени.Типот На Вклопување Е Регулаи Фит.Стилови Како Канцеларија Дама Се Вклучени Во.Типот На Ткаенината Е Полиестер.Сезоната На Нашиот Производ Е Лето.Стилот На Ракавот На Нашиот Производ Е Ремен За Шпагети.Деколтето на Нашиот Производ Е О-вратот. Неформални Фустани За Жени Линија Формални Фустани За Жени Долго. Мода : Овој Женски Летен Фустан е Многу Симпатичен и Моден. Убаво Е Помеѓу Удобноста и Издржливоста. Можете Да Го Носите Со Пар Сандали Или Клинови За Дневен Изглед И Потпетици За Да Ги Облечете За Ноќно Излегување! Свечени Фустани За Жени Со Големина 20 Плус Големина Женски Фустани.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.