Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
- А-ПОГЛЕД Пресуди Биро Рампа, 17, 2017-

- А-ПОГЛЕД Пресуди Биро Рампа, 17, 2017-

DEN 0.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Класичен наредени формат. Еден месец на страница со владееше блокови и наредени белешки простор. Целогодишна календарска референца. Црна хартиена лента за глава со дупчиња. Печатени на висококвалитетна, рециклирана хартија која содржи пост - потрошувачки рециклиран материјал. Класичен наредени формат.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.