Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Жени Модни Цвеќиња Клинови Дише Ѕиркаат Пети Сандали Лизгање На Плажа Чевли

Жени Модни Цвеќиња Клинови Дише Ѕиркаат Пети Сандали Лизгање На Плажа Чевли

DEN 0.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Големина : 37 САД : 6.5-7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 ЕУ : 36 ЦН : 235 Нога Должина : 23.5 см/9.3 " нога широк : 8.5-9см/3.4-3.5". Големина : 38 САД : 7.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЦН : 240 Нога Должина : 24см/9.5 " нога широк : 9см/3.5". Големина : 39 САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5.5 ЕУ : 38 ЦН : 245 Нога Должина : 24.5 см/9.7 " нога широк : 9-9, 5 см/3.5-3.7" . Големина : 40 САД : 8.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 39 ЦН : 250 Нога Должина : 25см/9.8 " нога широк : 9.5 см/3.7". Големина : 41 САД : 9 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6.5 ЕУ : 39.5 ЦН : 255 Нога Должина : 25.5 см/10 " нога широк : 9.5-10см/3.7-3.9". Големина : 42 САД : 9.5 - 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 7 ЕУ : 40 ЦН : 260 Нога Должина : 26см/10.2 " нога широк : 10см/3.9". Жени Модни Цвеќиња Клинови Дише Ѕиркаат Пети Сандали Лизгање На Плажа Чевли ЗАБЕЛЕШКА : Бидејќи Различни Компјутери Различно Ги Прикажуваат Боите,Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Варира од Горенаведените Слики. ЗАБЕЛЕШКА : Ознаката За Големина На чевлите Е Број На Кинеска Големина. Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Типот На Стапалото Вовед : 1.Висококвалитетен материјал, удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,зајакнува и тонизира,го подобрува држењето на телото 2. обични чевли, чевли На Плажа, чевли за венчавки ,чевли за забави, Нелизгачки,лесни, Лесно се носат За дишење Полетување! 3.Совет дизајн стилски, поглед, личност, имаме повеќе големини дизајн на Боја за вас и вашите семејство или љубовник или пријатели изберете 4.Лесен чевел за одење, Удобен дизајн на лизгање,Амортизиран избор, мода и личност 5.Погоден за одење на отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и други прилики, цврста и стилска боја. Точка специфики : Пол : Жени,Девојка Горниот Материјал : Стп Единствен Материјал : Гумени Сцени : Затворен И Отворен,Мода,Слободно Време Стил : Принцеза,Повик,Едноставен,Лак Пети Стил : Отворен Пети Пети Висок Стил : Клинови Затворање Метод : Лизгање На Чевли Пета Висока : 6,5 см/2,55" Платформа Висина : 2,5 см/0,98" ПАКЕТ : 1 Пар Женски Чевли(Не Вклучувајќи Кутија за Чевли) ЗАБЕЛЕШКА : големината Ќе биде помала Поради Конкавен Дизајн ви Предлагаме ДА ЈА ИЗБЕРЕТЕ Соодветната Големина Според Должината На Стапалото. Карактеристики : [Материјал]Горен Материјал : СТП, Надворешен Ѓон Материјал : Гума,Тој е Многу Мек, Удобен. [Карактеристики]Ѕиркаат Пети, Лизгање, Клинови, Печатење Во Цврста Боја,Еластична лента за лесно лизгање и полетување, Гумен ѓон Што не се лизга. [Стил]Едноставна и мода ве прават повеќе атеактивни. [Натпревар]Погоден За совпаѓање со многу различни облеки и секојдневно носење, како што се фармерки. [Прилики]Лесно да ги носат за вашиот секојдневен прошетки, Плажа, партија, банкет, датира, свадба, во канцеларија, за обврски, се. Големина САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Цн Нога Должина нога широк 37 6.5-7 4.5 36 235 23.5 См/9,3" 8,5-9см/3,4-3,5" Големина : 37 САД : 6,5-7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4,5 ЕУ : 36 ЦН : 235 Должина На Стапалото : 23,5 см/9,3 "широк Стапало : 8,5-9см/3,4-3,5" Овој производ има доволно залихи, ве молиме бидете сигурни дека ќе купите. Сликите се направени од професионални фотографи, кои се во целосна согласност со вистинската работа. Производот е 100% сосема нов, квалитетен и брза испорака. За да можете да носите фит, ве молиме погледнете ја табелата со големини погоре за купување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.