Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Женски Фустан Појас Фустан Ноќен Клуб Фустан Сцена Изведба Фустан

Женски Фустан Појас Фустан Ноќен Клуб Фустан Сцена Изведба Фустан

DEN 1.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

2023 Женски Фустан Појас Фустан Ноќен Клуб Фустан Сцена Изведба Фустан. Материјал : Полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 106гр. големина На Пакетот : 15х15х3см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Дами Се Облекуваат Јакни За Зимски Дами Завиткајте Фустани Со Ракави Дами Возбудливи Фустани Дами Сите Облечени Табела : . Големина : м Биста : 82-102см/32,28-40,16" : 86-106см/33,86-41,73" Должина : 76см/29,92"Големина : Л Биста : 86-106см/33,86-41,73" : 90-110см/35,43-43,31" Должина : 77см/30,31"Големина : xl Биста : 90-110cm/35.43-43.31" : 95-115cm/37.40-45.28" должина : 78cm/30.71" Совети За перење : совети За Перење : миење раце или ниска температура за перење во машина. Дами Долги Фустани За Свадби Повод Дами Фустан Чанти Дами Против Вратот Фустани Една Дама Мини Фустан. Удобен, Растеглив и Лесен,многу Мек. Фустаните За Нишање Ќе Течат Кога Одите И Ќе Се Чувствувате Меки Против Вашата Кожа. Дами Фустани Дама Елегантен Фустан Дами Формални Носат Фустани Дама Меур Фустан. Материјал : Мек И Удобен Материјал За Кожата Цветни Стара Дама Фустан Партија Дама Лежерна Цветни Печатени Дами Долг Фустан Гроздобер Фустани Празник Фустан Дами. Летото Е Тука И Овие Цветни Фустани Се Задолжителни за Удобни Лесни Секојдневни Облеки! Овој Миди Возбудлив Фустан Е Да Се Облекувате Нагоре Или Надолу Во Зависност Од Вашиот Ден. Лесно Спарете Го Овој Фустан Со Вашите Омилени Потпетици Или Сандали, Соодветна Капа И Спојки. Дами Се Облекуваат За Забава Жени Дами Длабоко V Вратот Партија Фустан Дами Повик Долги Фустани Дами Елегантен Фустан. Ќе Го Привлечете Вниманието На Сите Во Секоја Прилика Со Прекрасниот Рушен Фустан - Се Комбинира Со Патики И Сандали, Завршена Е Дневна Облека, Убаво За Секојдневен Стил, Дневен Изглед, Дом, Шопинг, Дружење, Лежење, Одмор, Одмор, Плажа; Со Извонредни Додатоци/Накит, Спојка, Високи Потпетици, Вие Сте Ѕвезда На Секој Настан, Како Забава, Клубска Облека, Ноќно Излегување, Вечер, Вечера, Состанок, Свадба, Круз Дами Маица Фустани Со Џебови Дами Плус Големина Фустани Работен Фустан За Дами Дами Се Облекуваат Облека.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.