Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Декмод 20 21 Црна Терацо Акцент Маса Со Мермер Врвот, 1-Парче

Декмод 20 21 Црна Терацо Акцент Маса Со Мермер Врвот, 1-Парче

DEN 3.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Декмод 20" х 21" Црна Терацо Акцент Маса Со Мермер Врвот, 1-Парче е уникатен додаток на вашиот стилски дом. Донесете завршен допир во вашиот дом со привлечна привлечност со оваа прекрасно изработена табела за акцент. Компактна пријателска маса која ви обезбедува дополнителен простор за складирање на површината каде било во вашиот дом. Терацо крајната маса е најдобро да се организира во спалната соба или дневната соба со книги на врвот со метална скулптура за софистициран изглед. Дизајниран со филц или гумени затворачи во основата кои спречуваат гребење мебел и врвови на масата, како и лизгање наоколу. Оваа ставка бродови во 1 картон. Погоден само за внатрешна употреба. Оваа ставка бродови целосно собрани во едно парче. Максималната граница на тежина е 100 килограми. Произведено Во Индија. Ова е единствена табела за акцент. Современ стил. Прифатете го уметничкиот израз со стил кој истакнува смели дизајни со елегантни линии, неутрални елементи и минималистичка minimетика. Модерната странична маса е направена од цврсто железо и терацо материјали. Тркалезната странична маса има шик црно-бела палета на бои, терацо маса со сива дамка. Современата табела со акцент има минималистички дизајн со попрскан терацо врв на 4 меѓусебно поврзани закривени нозе за дополнителен шарм. Оваа ставка е со димензии 19,9 L x 20,1 W x 21,2 H инчи и тежи 25,31 фунти. Оваа табела со акцент има тркалезна површина со закривени метални ногарки поддржани од Х структури. Избришете ја со сува крпа. Оваа акцентна маса е заварена и обликувана железни материјали со исечена и обликувана терацо површина. Современ стил. Декмод 20" х 21" Црна Маса За Акцент На Терацо Со Мермерен Врв, 1 Парче прави совршен додаток на секој дом.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.