Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Затоплувачи На Свеќи Итн. Занаетчиски Беше Мирис Топи 2. Оз, Ванила Цимет Стап

Затоплувачи На Свеќи Итн. Занаетчиски Беше Мирис Топи 2. Оз, Ванила Цимет Стап

DEN 0.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Занаетчиски Восок Мирис Се Топи 2,5 Мл, Ванила Цимет Стап Нашата колекција на рачно украсени Занаетчиски Восок Се Топи обезбеди најдобрите дома мирис искуство со визуелно привлечен изглед. Подобрете го високото чувство на нашите производи за украсување на домот со восок што е прелиен во украсни вител или прелиен со вистински ботанички елементи. Направено од восок од соја. МИРИС : Зачинет стап од цимет прашина со топол грав од ванила и шеќер. ТОП ЗАБЕЛЕШКА : Путер Карамел СРЕДНИ БЕЛЕШКИ : ЦИМЕТ ШЕЌЕР БАЗА ЗАБЕЛЕШКА : Ванила Торта Топи се направени од соја восок, кој е и биоразградлив и одржливо извори. Секој восок од топење од 2,5 мл има време на топење од 30 часа. Рачно нанесениот декоративен елемент го прави ова топење уникатно и убаво. Сите декоративни елементи се тестирани за да се осигураат дека се безбедни за затоплување. Восочните топења нудат без пламен, без саѓи, без чад сетилно искуство. Спарете со еден од Нашите Затоплувачи На Свеќи Итн. Затоплувачи на мириси, достапни во различни стилови и бои. 2,5 мл восок се истура во пластичен плех што го дели восокот на 6 коцки. Послужавник може да се користи за ладење на восок и повторно топење на восокот подоцна! Топењето е направено од восок од соја, кој е и биоразградлив и одржлив извор. Секој восок од топење од 2,5 мл има време на топење од 30 часа. Рачно нанесениот декоративен елемент го прави ова топење уникатно и убаво. Сите декоративни елементи се тестирани за да се осигураат дека се безбедни за затоплување. Восочните топења нудат без пламен, без саѓи, без чад сетилно искуство. Спарете со еден од Нашите Затоплувачи На Свеќи Итн. Затоплувачи на мириси, достапни во различни стилови и бои. 2,5 мл восок се истура во пластичен плех што го дели восокот на 6 коцки. Послужавник може да се користи за ладење на восок и повторно топење на восокот подоцна!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.