Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Јо-Зури Хидро Чудовиште Застрелан 4-3 8 Црна Сребрена Риболов Мамка

Јо-Зури Хидро Чудовиште Застрелан 4-3 8 Црна Сребрена Риболов Мамка

DEN 745.44
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Хидро Чудовиштето Јо-Зури Застрела тврда мамка мамките за риболов обезбедуваат екстремно растојание и точност на леење. Тие се мамка што брзо тоне и може да се лови во сите области на водената колона. Овие мамки можат да се ловат на широк спектар на начини : широко нишање на стабилно враќање, дејство на стрелање на грч и пауза, исекување од дното и, изгорени преку површината за кршење риби. Снимката Од Хидро Чудовиште се состои од конструкција преку жица и е достапна во седум различни бои и четири големини. Дизајниран да се лови во солена вода за различни видови Како Туна, Скуша и Снепер, одличен избор е кога риболов од пристаништето, плажата, авионот или бродот. 4-3/8 инчи, 1-3/4 унца. А брзо тоне солена вода тешко мамка наведуваш. Преку жица изградба. Умирање мамка акција на fall. Долги кастинг мамка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.