Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Џонсон пумпа 09-702Б-Оригинално Работно Коло, МЦ-2.57 ОД 1.63 В

Џонсон пумпа 09-702Б-Оригинално Работно Коло, МЦ-2.57 ОД 1.63 В

DEN 1119.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Изработен ОД МЦ97, издржлив гумен материјал кој го стабилизира притисокот со текот на времето, го минимизира дефектот поради замор и го минимизира отокот на работното коло, Оригиналните Работни Кола На Пумпата Џонсон се дизајнирани повеќе од 2.000 часа. Тие се документирани како супериорни во однос на конкуренцијата. Шервуд дел број : 10615К. јабско дел број : 18948-0001. Изработен од издржлив МЦ97. Надворешен дијаметар : 2.57". Ширина : 1.63".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.