Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Фустан со кратки ракави за правда за правда, големини 5- плус

Фустан со кратки ракави за правда за правда, големини 5- плус

DEN 320.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Чувајте ја вашата девојка во тренд со овој фустан од предниот дел од јазолот. Одликувајќи се со еден ефект на боја, ленти и графика, овој ромпер е исто толку уникатен колку што е! Направено со детали за јазол, вашата девојка ќе се чувствува пријатно од училиште до удобен ден дома. Пар со своите омилени патики и тексас јакна за изглед уникатно нејзина! Детали за јазол; V-врат; Валани ракави.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.