Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Шут Букви Емајл, оз. Поларно Бело

Шут Букви Емајл, оз. Поларно Бело

DEN 294.24
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Овој емајл со висок сјај на база на масло е за внатрешна и надворешна употреба на метали, дрво и стакло. Специјално создадена за фини букви со боја на предните и возилата на продавниците, оваа живописна боја се шири рамномерно и нуди извонредно криење, издржливост и отпорност на избледување. Трагите од четката практично исчезнуваат, овозможувајќи сјајни, рамномерни палта и чисти, остри рабови. Одлично за употреба со четка, спреј или воздушна четка. Се суши на допир за 2-5 часа. Може да се третира за 8-12 часа и да се пресоздаде по 12-16 часа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.