Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Осветлување Будва Кафе Маса

Осветлување Будва Кафе Маса

DEN 2559.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Покриена од сите страни со античко огледало, Масичката За Кафе Будва За Осветлување На Елен Е едноставна, но сепак софистицирана. Инженерското дрво се користи за изработка на масата, обезбедувајќи цврстина и долготрајна издржливост. Елегантните линии ја прават масата идеална за служење како фокусна точка на секој модерен или преоден простор за седење. Димензии : 47.2 W x 27.5 d x 15.8 H во. Дрвена рамка. Антички огледало заврши. Традиционален правоаголник стил. Не е потребно собрание.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.