Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Despicable me deluxe зборувајќи гушкан минијален 9,5 кадифен мел

Despicable me deluxe зборувајќи гушкан минијален 9,5 кадифен мел

DEN 1.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Потребно ви е време на гушкање? Што е со Despicable Me 3 Deluxe Talking Huggable Plush Mel? Мека, кукавичка кадифен е висок 9,5 ”. Притиснете го неговото копче за активирање за да го слушнете Глас. Мел има меки пластични очила! Достапно само на. Притиснете го копчето за активирање за гласовни и звучни ефекти. Облечени во сини комбинезони. Меки пластични очила. Околу 9,5 "високи. Тежи 0,5 фунти. Потребни се 2 батерии АА (не се вклучени). Возраст : 4 години и нагоре.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.