Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Pfaltzgraff® Јаже Салфетка И Рамен Софтвер За Складирање Caddy

Pfaltzgraff® Јаже Салфетка И Рамен Софтвер За Складирање Caddy

DEN 2.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Оваа Салфетка Со Црно Јаже Пфалцграф И Кади Со Рамен Софтвер Од Пфалцграф е атрактивен и удобен начин да ги одржувате рамните садови и салфетките уредни и организирани на собири на вечера на отворено или внатре. Рачно изработен од ковано железо за долготрајна убавина, дури и при ригорозна употреба, овој кади има 3 делови за да ги задржи ножевите, вилушките и лажиците поделени и еден за салфетки. Жичаната рамка, јажето, дизајнот на пресврт е атрактивен допир, а рачката овозможува практично носење. Избришете ја со мека, влажна крпа. Мери 10 х 6-1/4 х 11-1/2 инчи. Класичен дизајн на пресврт на јаже. 10-инчен јаже салфетка рамен софтвер кади. Рачно изработени од ковано железо за долготрајна убавина дури и под ригорозна употреба. Безвременскиот дизајн го надополнува секој декор. Избришете ја со мека влажна крпа. Повеќе од 200 години брендот Пфалцграф е поврзан со најквалитетни керамички производи достапни за домот. Компанијата порасна од грнчарска продавница со скромна големина која произведуваше едноставни глинени садови, камени садови застаклени со сол, па дури и саксии со цвеќиња во еден од најпознатите дизајнери и продавачи на садови за вечера, садови за пиење, керамички додатоци, подароци, рамни садови и други производи. Пфалцграф има долгогодишна традиција на извонредност во изработката, квалитетот и услугата. Денес, како никогаш порано и како никаде на друго место, оваа традиција се протега на најдобрите, најширок спектар на домашни производи достапни во најдобрите домашни брендови. Оваа заложба да се одговори на своите клиенти и да се прилагодат своите производи и политики на нивните постојано променливи потреби, му овозможи на Пфалцграф да напредува речиси два века. Pfaltzgraff® Јаже Салфетка И Рамен Софтвер За Складирање Caddy : 5214231.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.