Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Дизни Принцеза-Снежана Убава Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

Дизни Принцеза-Снежана Убава Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

DEN 191.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Овој Тренд Меѓународен Дизни Принцеза - Снежана Убава Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Лесно закачете го овој постер Со дрвена Магнетна Рамка за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Дизни Принцеза - Снежана Убава Ѕид Постер Со Магнетна Рамка : Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се печатат На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х.5".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.