Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Меклин Средна Кошница

Меклин Средна Кошница

DEN 0.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Гроздобер инспириран и убаво изработен од лим и цврста челична жица, Спектар?с Меклин Средната Корпа помага во распаѓање на вашиот дом додека додавате елемент на стил. Совршен за употреба во бањата за чување лосиони и сапуни, плакарот за држење играчки и додатоци или како контејнер за занаетчиски материјали опциите се бесконечни. Комбинацијата на жица и перфориран лим создава уникатна визуелна привлечност додека етикетната плоча ви овозможува да ги означите зачуваните предмети. Изработена од цврст челик, оваа корпа се спротивставува на ' рѓата што ја прави совршено долготрајно решение за складирање за секоја просторија во вашиот дом. Меклин Средна Кошница.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.