Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Љубовта Монмут Универзитетот Хокс Женски Маица Црн Медиум

Љубовта Монмут Универзитетот Хокс Женски Маица Црн Медиум

DEN 1.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Го Сакам Универзитетот Монмут Хокс Женска Маица Црн Медиумоваа Женска Маичка Е Кошула Со Врат Со печатени логоа на колеџ. Овој џемпер од руно е исклучително мек, удобен и има живописни бои. Бидете сигурни да го покажете вашиот училишен дух со овие прекрасни пуловери. - Дигитално Печатени во САД. - Големина : Мал, Среден, Голем, XL, XXL. Погледнете ја табелата со големини во галеријата со слики. - 9,3 мл., 50/50 Памук/Полиестер. - Намалено Пилинг и Помек Воздух-Авион Откачи Предиво. - 1х1 Атлетски Ребро Јака и Манжетни Со Спандекс. - Двојна Игла Зашиена Јака, Раменици, Дупки за Раце, Манжетни и Појас. - Светли Живописни Училишни Бои. - Супер Мек, Удобен и Издржлив. - Одлична Идеја За Подароци За Облека И Облека НА NCAA За Студенти, Факултет, Алумни, Родители, Пријатели, Тим, Мајка, Тато, Братство, Сестринство, Клуб, Група, Дипломирање. - Официјално Лиценцирана Од В Република Облека Трендовски Дизајни Кои Го Покажуваат Вашиот Училишен Дух и Ги Поддржува Американските Работни места. Пакување Подготвено За Малопродажба За Давање Подароци. Официјална опрема за вентилатори и облека за оваа сезона.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.