Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Лажни Нокти Деца Девојки Притиснете На Кратки Вештачки Лажни Нокти Симпатична Пред Лепак Целосна Покривка Акрилик Ноктите Врвот Комплет За Деца Мали Девојчиња Но?

Лажни Нокти Деца Девојки Притиснете На Кратки Вештачки Лажни Нокти Симпатична Пред Лепак Целосна Покривка Акрилик Ноктите Врвот

DEN 1.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Опис. Живописните бои во комбинација со детски стилови лесно можат да го привлечат интересот и наклонетоста на повеќето девојки, погодни како пријатни подароци или сувенири за да ги испратите вашите деца, девојки, студенти на роденден, Божиќ, забава, забава за дипломирање и многу повеќе, што ќе ја покаже вашата искрена љубов и ќе ги расположи. Карактеристики. - Боја : како што е прикажано. - Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. - Големина : 11х6х1цм/ 4, 32х2, 36х0, 39инч. - Доволно за девојките да создадат извонредна и привлечна уметност за нокти, ќе создадат многу забава. - Овие лажни нокти се дизајнирани со прекрасни дезени, прекрасни и привлечни, светла боја и дезен е полн со детско чувство, лесно се грижат за детските преференции. - Погоден за нивно користење за да создадете своја стилска уметност за нокти, донесете им на вашите деца прекрасен поглед. - Нашиот целосен капак кратки лажни нокти усвојуваат со притискање на стил, лесен за нанесување. - Едноставно изберете ја соодветната лажна големина на ноктите и залепете ја на ноктите, само неколку минути и ќе добиете шармантна форма на нокти, што ќе ги направи вашите нокти пошармантни и поубави. Доволно за девојките да создадат извонредна и привлечна уметност за нокти, ќе создаде многу забава. Овие лажни нокти се дизајнирани со прекрасни дезени, прекрасна и привлечна, светла шема на бои е полна со детско чувство, лесно се грижи за изборот на децата. Погоден за нивно користење за да создадете своја стилска уметност за нокти, донесете им на вашите деца прекрасен поглед. Нашиот целосен капак кратки лажни нокти усвојуваат со притискање на стил, лесен за нанесување. Едноставно изберете соодветна лажна големина на ноктите и залепете ја на ноктите, само неколку минути и ќе добиете шармантна форма на нокти, што ќе ги направи вашите нокти пошармантни и поубави.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.