Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Дирфоамс Кид Тејт Куп Чизми Папучи

Дирфоамс Кид Тејт Куп Чизми Папучи

DEN 0.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Вашите малечки сигурно ќе ги сакаат овие екстра крзнени, екстра пријатни Чизми на Тејт; и ќе ви се допаднат нивните удобни дизајни што се перат во машина. Одликувајќи се со издржливи внатрешни/надворешни ѓонови и удобно амортизирање на мемориската пена, овие влечки се совршени за играње. Удобен теди горен дел со детали за ватирање. Појавување на теди подножје. Амортизирана влошка со мемориска пена за дополнителна удобност. Лесна силуета за вклучување/исклучување со внатрешен/надворешен ѓон.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.